پروژه

شرکت ایده تجربه ایرانیان(ایتان)

این شرکت در زمینه خرده فروشی پوشاک با نمایندگی از برندهای DS’damat ،Silck&Cashmere ،Cacharel ، US POLO Assn فعالیت داشت.

شرکت ایده با هدف تاسیس، پیاده سازی، راهبری و توسعه کسب وکار طی سال های 1388 تا 1394با این شرکت همکاری داشت. ایده طی دوره همکاری به این شرکت خدماتزیر را ارائه نمود.

ایتان

مرکز خرید سام سنتر

سام سنتر در قلب خیابان فرشته بعنوان یکی از اولین مراکز خرید نسل جدید سال 1390 راه اندازی شد.

شرکت ایده با هدف شناسایی آرایش صنفی، پیاده سازی، مذاکره با صاحبان اصناف، واگذاری و مشاوره در زمینه توسعه کسب و کار طی سال 1389 تا 1392 با این مرکز خرید همکاری نمود و خدمات زیر را به این مرکز خرید عرضه نمود.

سام سنتر

گروه مانسون

 این کسب و کار در زمینه غذایی و با قدمتی بیش از 20 سال فعالیت دارد.
رستوران های مانسون لانژ، بیکس، مارکت، تماشا، تراس، دیوان، پریوه، پارک وی، کوبابا و تومو از زیرمجموعه های این گروه می باشند. شرکت ایده با هدف توسعه کسب و کار و فرانچایز نمودن رستوران ها در سال 1391 به این همکاری دعوت شد.

این شرکت طی سال های 1391 تا کنون با گروه مانسون همکاری نموده و خدمات زیر عرضه نموده است.

گروه مانسون

بازار چارسو

مرکز خرید چارسو در تقاطع خیابان حافظ و جمهوری واقع شده و در سال 1393 به بهره برداری رسیده است. شرکت ایده با هدف شناسایی آرایش صنفی، بازاریابی و فروش واحدها، اجاره واحدها، پیاده سازی، مذاکره با صاحبان اصناف، واگذاری و مشاوره در 18 زمینه توسعه کسب و کار طی سال 1391 تا 1393 با این مرکز خرید همکاری نمود و خدمات زیر را به این مرکز خرید عرضه نمود.

بازار چارسو

کافه چار

 این کافه به عنوان یکی از محصولات مستقیم شرکت ایده و توسط خود این شرکت طی سال 1393 طراحی، پیاده سازی و راهبری شد.

کلیه خدمات زیر به منظور خلق این برند و مفهوم عملیاتی شد.

کافه چار

مرکز خرید اسکای سنتر

این مرکز خرید در شهر لواسان و سال 1394 راه اندازی شده است. شرکت ایده با هدف شناسایی آرایش صنفی، پیاده سازی، مذاکره با صاحبان اصناف، واگذاری و مشاوره در زمینه توسعه کسب و کار طی سال 1392تا 1395 با این مرکز خرید همکاری نمود و خدمات زیر را به این مرکز خرید عرضه نمود.

مرکز خرید اسکای سنتر

شرکت ماهدیس تجارت

این شرکت که در زمینه بازرگانی مواد پتروشیمی فعالیت دارد طی سال 1394 تصمیم گرفت به حوزه بازرگانی پوشاک و اخذ نمایندگی از برندهای بین المللی اقدام نماید لذا وارد همکاری با شرکت ایده شد.

شرکت ایده طی سال 1394 تا 1395 با این شرکت همکاری نموده و خدمات زیر را عرضه نمود.

شرکت ماهدیس تجارت

شرکت هوم گلمور

این شرکت که در زمینه بازرگانی دکوراسیون فعالیت داشت و نمایندگی انحصاری یک برند و مجوز خرید از چندین برند بین المللی را داشت. این شرکت طی سال
1394 در راستای ایجاد ساختار و بهره وری فرآیندهای داخلی سازمان با شرکت ایده وارد
همکاری شد.

شرکت ایده طی سال 1394 تا 1395 با این شرکت همکاری نموده و خدمات زیر را عرضه نمود.

شرکت هوم گلمور

شرکت آدورا

این شرکت در زمینه دکوراسیون فعالیت داشت و مجوز خرید از چندین برند بین المللی را داشت. این شرکت طی سال 1395 تصمیم گرفت با شرکت ایده همکاری کند .
شرکت ایده طی سال 1395 تا 1396 با این شرکت همکاری نموده و خدمات زیر را عرضه نمود.

شرکت آدورا

بوتیک سام

این بوتیک که در زمینه بازرگانی کالاهای لوکس پوشاک از برندهای لوکس بین المللی نظیر Louis ،Dsquared ،Dolce&Gabbana ،Roberto Cavalli،GucciVuitton و … فعالیت داشت، طی سال 1395 با شرکت ایده وارد همکاری شد. شرکت ایده در این همکاری خدمات زیر را عرضه نمود

بوتیک سام

مدرسه گل آرایی فلوآرت

این مدرسه در زمینه آموزش گل آرایی فعالیت داشته و پروژه های اجرایی در زمینه گل آرایی را پیاده سازی می کند. شرکت ایده با هدف ارتقاء کارآمدی کسب و کار و همچنین بازآفرینی مدل مفهومی کسب و کار و پیاده سازی آن از سال 1398 تا کنون با این مدرسه همکاری نموده و خدمات زیر را ارئه نموده است.

مدرسه گل آرایی فلوآرت

مرکز خرید زمرد

 این مرکز خرید در شهر تهران و منطقه دروس واقع شده است و تاکنون راه اندازی نشده است. شرکت ایده با هدف شناسایی آرایش صنفی، پیاده سازی، مذاکره با صاحبان اصناف، واگذاری و مشاوره در زمینه توسعه کسب و کار طی سال 1395 تا 1396 با این مرکز خرید همکاری نمود و خدمات زیر را به این مرکز خرید عرضه نمود.

مرکز خرید زمرد

چلوکباب رفتاری

 این کسب و کار در زمینه غذایی و با قدمتی بیش از 110 سال فعالیت دارد.

شرکت ایده با هدف ایجاد سازمان حرفه ای و گذار از اداره مدیر -مالکی به شرکتی، به همکاری دعوت شد و طی سال 1397 تا 1398 با گروه رفتاری همکاری نمود و خدمات زیر را به این گروه عرضه نمود.

چلو کباب رفتاری

گروه طلوع صنعتی پیام ایرانیان(پاما)

این شرکت در زمینه تولید کفش و پاپوش فعالیت داشته و سابقه ای 30 ساله در بازار دارد. پاما بنگاهی تولیدی بوده که متقاضی راه اندازی خرده فروشی حرفه ای بود. شرکت ایده با هدف طراحی، پیاده سازی و مشاوره در راهبری خرده فروشی پاما طی سال 1397 تا کنون با این شرکت همکاری نموده و خدمات زیر را به این شرکت ارائه نموده است.

گروه طلوع صنعتی پیام ایرانیان(پاما)

یوشیج

این شرکت در زمینه تولید کفش فعالیت داشته و سابقه ای 30 ساله در بازار دارد.
یوشیج بنگاهی تولیدی بوده که متقاضی راه اندازی خرده فروشی حرفه ای بود. شرکت ایده با
هدف طراحی، پیاده سازی و مشاوره در راهبری خرده فروشی یوشیج طی سال 1397 تا 1399
با این شرکت همکاری نمود و خدمات زیر را به این شرکت عرضه نمود.

یوشیج